SOSYAL MEDYA PAZARLAMA
Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişleterek müşterinin bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru şekilde yapıldıysa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya ve trafik, bilinçlendirme, marka tanınmasına yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla ilgili istekleriniz varsa  yardımcı olabiliriz.
MedyaServislerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılığının büyümeyi hızlandırmaktadır. Sosyal medyada reklam veren müşterierimiz olumlu sonuçlarını görmektedir.Sosyal Medya İçerik Oluşturma

Sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazı ve görsel hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını kullanan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları yakın tutmayı ve markanıza bağlı kalmasını önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve onu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin ortama katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada firmanız hakkında konuşuyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve negatif ifadeleri içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.İşlemSüreci


Strateji Oluşturma

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkin İçerik Oluşturma

Ölçme & Raporlama

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Sosyal medya yönetimi fiyatlarımız makul ve efektiftir. İşltmenizin hesaplarını ve hatta reklamların da yönetiyoruz. Bizimle iletişime geçin.

TEKLİF İSTE