TASARLARIZ

BizimHikayemiz

Turkcore kaliteye, yenilikçiliğe ve hızlılığa odaklanan hepsi birarada bir premium tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek için sonuç getirmek için teknolojiyi kullanıyoruz. Turkcore, müşterilerimizin genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmesini sağlayarak çarpıcı, ödüllü tasarımlar üretmektedir.

 

Felsefe

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği sayısal tasarım türlerini oluşturmaktır: Bulması kolay, şık ve çekici, hızlı yüklenen, mobil duyarlı ve satın alması kolay ürünler veriyoruz.

 

Misyon

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç ​​aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimize, istedikleri hizmetleri komik bir fiyat etiketi olmadan tam fiyatında sağlıyoruz ve güncelleme hizmetleri vadediyoruz.

TASARIM GRUBU

Şirket içi ve dışı ödüllü tasarımcılarımızla, kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirmenin, kurumsal kimlikleri veya web sitelerini tasarlarken en önemli faktörlerden üçü olduğunun farkındayız. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin, yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirildiğinden emin olmak için birlikte çalışıyoruz. Fikrini hayata geçiriyoruz.GELİŞTİRME GRUBU

Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan Turkcore, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile da dahil olmak üzere tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturmada kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. Turkcore mobil uygulama geliştiricileri, işletmeniz, sektörünüz ve / veya dikey ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir


Sinan Karapolat

Sinan Karapolat

Kurumsal Kimlik
Mehmet Altıok

Mehmet Altıok

Yazılım Geliştirme
Kemal Tümer

Kemal Tümer

TASARIM / KURGU
Bülent Karapolat

Bülent Karapolat

Müşteri İlişkileri


Projenize
başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.

Teklif İste