SEO




SEO Optimasyon

Arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar olarak anılan bir web sitesinin veya web sayfasının görünürlüğünü etkileme süreci). daha üstte yeralmak daha fazla tarfik ve ziyaretçi getirir. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyerek sitenizin daha görünür olmasını sağlamaktadır.



İşinizi sonraki seviyeye yükseltin

Herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabiliriz. Teknik yazarlık uzmalığıyla, Turkcore rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktadır.



Website analizi

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım bir plan izliyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi sağlamak ve satışların ve olası satışların dönüşümünü artırmaktır.






Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve kod optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değil bir robot … ve bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeler ararken web sitenizi yukarıda gösterek şekilde kanıtlanmış sürecleri izlemelisiniz.




NASIL YAPIYORUZ

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. Turkcore, arama motoru pazarlamacılığı için yoğun, tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SİTE OPTİMASYON

Sayfa optimizasyonu,websitesinin konumunu iyileştirmek için doğrudan alınabilecek tüm önlemleri barındırır.

BAĞLANTI OLUŞTURMA

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

RAPOR VE ANALİZ

SEO incelememiz içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya yayınları ve internet üzerindeki güvene ilişkin birkaç faktörden oluşur




5x
Anahtar kelime puanlama


200%
Organik trafik artışı


400%
İlk 10 sıralama artışı


50%
Ziyaret süresi artışı


Seo İşletmeniz için neden önemli?


Sıralamanın Önemi

Bu seneki araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


Büyük Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı, büyük bir arama motoru kullanıyor (Google, Bing, Yahoo, Yandex)

Etkili strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar


500 milyar Arama Sonucu

Ocak 2017'de 500 milyar arama sonucuyla 30 milyardan fazla arama gerçekleştirildi

Ziyaretçi Sağlama

İyi SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici Algılama

Tüketici algılaması, bir Web sitesinin arama motorunda daha yüksek sıralamaya sahip olmasıyla sağlanır



Hemen
başla


İşlev ve kullanılabilirlik üzerinde yoğunlaşıyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmek üzere eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradığı bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde, hoş ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde teslim edilmesini sağlamak için çok uğraşıyoruz.


TEKLİF İSTE